середа, 1 квітня 2015 р.

30 .03 2015 р. стартував Тиждень дитячого читання в бібліотеках для дітей Тернопільської міської ЦБС під назвою «Якщо читає дитина, Україна буде вільна і єдина»

30.03 
Відкриття Тижня дитячого читання в Центральній дитячій бібліотеці розпочалось знайомство з кращими книгами для дітей 2015року у вигляді бібліофрешу «Книги нової України» та презентацією новинок літератури видавництва «Навчальна книга – Богдан» за участю менеджера видавництва Валентини Січкоріз. Для учнів 4- В класу ЗОШ №16 було поведено пані Валентиною майстер-клас  «Закладка до книжки» у стилі орігамі. Юні читачі також переглянули відеопрезентацю "Створюємо закладки своїми руками у стилі хенд мейд".
 31.03
Учні 4-А та 4-Б ЗОШ 16 з нагоди 85-річчя від дня народження класика дитячої літератури Всеволода Нестайка здійснили мультимедійну подорож з героями його книг. Бібліотекар відділу обслуговування учнів 1-4х класів Галина Лойко ознайомила юних читачів з біографією та творчим доробком письменника. Особлива увага була приділена книзі Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки."
 
1.04   Відбулися літературні посиденьки «Жартома і всерйоз» з поетом Віктором Фінковським  /до Дня сміху/ для учнів 8-класів ЗОШ №9. Молодий літератор ознайомив присутніх з першою поетичною збіркою "Ролі"(2011р.), та представив відеоролики на свої вірші. Особливого настрою додали гумористичні та дитячі вірші Віктора Фінковського. 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар