четвер, 28 вересня 2017 р.

Бібліотечний фестиваль продовжується

      На другий день бібліотечного фестивалю учні 3-А класу ТСШ №7 прийняли участь у заході , який мав назву - Сторітелінг" Казка по колу". Бібліотекарі ознайомили молодших школярів зі своїм новим проектом "Розвиток фантазії і уяви", який реалізовують разом з медіа лабораторією ПК "Березіль". 
      Чому саме ми звернулися до сторітеллінгу? Власне тому, що сьогодні спілкування все більше йде у віртуальному середовищі. Реальне спілкування стає предметом розкоші, таким собі мистецтвом, якому треба знову навчати дітей та дорослих, і до якого необхідно повертатися.
       Адже сторітеллінг – це спосіб передачі інформації через розповідання історій. Людство займалося цим весь час: казки, міфи, легенди. 


          От і ми, популяризуючи літературу  для молодших школярів і заохочуючи дітей до  активного читання, вирішили разом з керівником медіа лабораторії Оксаною Ратушняк залучити юних читачів до створення власних історій,
 
передаючи їх по колу, тим
 самим  об"єднуючи всіх присутніх в одну читацьку сім"ю. 
Казку поколу вибрали фантастичну, тому і розповіді були
 незвичайні , а іноді і смішні. 

 


Подорож фантастичною Галактикою видалась дуже
 цікавою і пізнавальною.
 Впевнені, ця зустріч  лише перша ластівка у реалізації
 творчого проекту бібліотеки. Записані на основі дитячих 
історій оповідання і казки маємо намір озвучувати і
 записати в медіа лабораторії ПК "Березіль".
  Ось так і поповнюватиметься наша бібліотечна медіатека.
  Для учнів 7-В ЗОШ №9 бібліотекарі підготували
 літературний медіа - експрес "Фешн читання для підлітків", на якому школярі не лише познайомились  з новинками сучасної української та зарубіжної літератури, переглянувши колаж роликів по даній темі, а й мали можливість самим розрекламувати своїм одноліткам книги, які найбільш припали до душі.  

Немає коментарів:

Дописати коментар