середа, 8 листопада 2017 р.

Природнича мандрівка у бібліотеці

Осінь – пора, яку ще називають золотою. Легкий шурхіт опалого листя,
позолочені крони дерев і густі ранкові тумани… Чарівниця осінь заворожує своєю красою, спонукає фантазувати, граючи новими барвами!
8 листопада в Центральну дитячу бібліотеку завітали учні 2-Б  класу ТНВК №35  і поринули у природничу мандрівку "Золота осінь на строкатому коні їздить". Усі охочі мали змогу взяти участь у вікторинах, іграх. Розгадували загадки та прислів"я про осінь. Бібліотекарі ознайомили юних читачів з сезонними новинками літератури та провели цікаву єкскурсію бібліотекою.
В медіа-центрі бібліотеки школярі із захолленням переглянули серію аудіоказок, подарованих ЦДБ відомим тернопільським поетом - піснярем, лауреатом премії "Коронація слова - 2014р, 2016р." Сергієм Сірим. 
Бібліотекарі анонсували новий проект ЦДБ, в якому вони разом з читачами у співпраці з медіа-лабом ПК "Березіль" запишуть аудіоказки відомих тернопільських письменників.
Працівниками була організована
виставка - інсталяція
«Осіння акварель».

Особливо сподобалась юним школярикам "Казка про людинодуба" Марії Дзюби, яку пропонуємо переглянути усім читачам нашого блогу. Немає коментарів:

Дописати коментар