пʼятниця, 21 червня 2019 р.

Міні - обговорення "Кидай мишку – бери книжку."


 Сьогодні в центральній дитячій бібліотеці  з читачами нашої книгозбірні було проведено 
міні - обговорення на тему «Кидай мишку – бери книжку».
    Липень — зеніт літа, його екватор, маківка, вершина. Цей місяць — володар тепла, зелений бенкет року — розкішний, щедрий і барвистий. Чарівна краса липня навіває нам дивовижний спокій серед шаленого ритму життя. Липень – не тільки полудень літа, а й року.
    Але все змінюється, ніщо не стоїть на місці. Не так давно людство ступило на нову сходинку розвитку і винайшло справжнє диво техніки – комп’ютер.  Але чи варто порівнювати Інтернет з книгами, які, по суті, залишаються його сталими конкурентами?
    До уваги користувачів надані матеріали періодичних видань, і не тільки, де безліч інформації про те, що без книги неможливе життя цивілізованої людини.  Відбулася дискусія між бібліотекарем та читачами про те, що комп’ютери – це сучасна техніка, однак, книги вони не зможуть замінити ніколи. Адже, читаючи книгу, ми вчимося мислити. Книга не тільки навчає, але й виховує, вона вчить нас бути розумними, добрими, чесними. Комп’ютер ніколи не буде вихователем.
    Отже, запрошуємо всіх до бібліотеки, читаймо, бо книга вірно служила і служить людям. Вона була першою, саме з книг інформація потрапила в Інтернет. Тож, поважаймо наших друкованих учителів, які були з нами з самого дитинства.

1 коментар:

  1. Вважаємо, що міні-обговорення сприятиме підвищенню читацької активності, а у проведенні літніх читань обов’язковим елементом повинно стати – визначення найактивніших читачів, тобто «Лідер літніх читань.»

    ВідповістиВидалити