

Продовжуємо готуватись до Різдва та Нового Року разом із нашими юними читайликами. Сьогодні в нашій бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас з повітряного пластиліну за участі майстрині Галини Когут.
Разом з нашими маленькими читайликами готуємось до Різдва. В нашій бібліотеці відбувся майстер клас з виготовлення "Різдвяної зірки" в техніці орігамі за участі майстрині Галини Когут. Діти старалися, кожна зірочка була особливою, море позитиву і добра.Арт-терапія в дії.
Центральна дитяча бібліотека долучається до щорічної акції, організованої Українським Інститутом Книги -Національного Тижня читання. Метою її є привернути увагу до українських книжок, наявних у бібліотечних фондах України, популяризувати читання як життєву практику серед українців та посприяти розвитку популярної літератури українською мовою.
В нашій бібліотеці відбулися одразу дві події : зустріч з психологами для дорослих та майстер-клас з виготовлення новорічної листівки для дітей за участі членкині громадської організації Співдія Лесі Голик.
Захід провела мобільна група медіатора та психолога Світлани Ломовцевої та Ольги Дацько на тему: "Як говорити з дітьми під час війни". Присутні дізналися, як правильно поводитися в кризових ситуаціях з дітьми.
6 грудня в нашу бібліотеку завітали учні ТСШ №7 із поглибленим іноземних мов 2-А класу.
Сьогодні в нашу бібліотеку завітали голова ГО "Тернопільська кінокомісія" Ханас В.В. та кіно консультант Максим Овсейко з презантацією відео уроків "Знання під час війни : інформаційна безпека,психологічна безпека, і особиста безпека" на зустріч з учнями 7- В класу школи ТНВК ШЕЛ №9 ім. І. Блажкевич.
Цього року виповнюється 300 років з часу народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди. Він залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Прилучитися до його мудрості, світлого поетичного слова справа честі для нас.
З цієї нагоди пропонуємо вам
переглянути відео-презентацію про книгу «Сковорода і Я», яка як чи не найкраще розповість про життя
Григорія Савича.
Сьогодні в бібліотеці відбувся Юридичний діалог "Адміністративна відповідасть за булінг", до нас завітали учні 8-А класу Тернопільської школи №16 імені Володимира Левицького. Для проведення лекції було запрошено старших інспекторів відділу зв"язку з громадскістю та управління патрульної поліції в Тернопільській області Депертаменту патрульної поліції Івасів Ігор та Ракочий Ігор. Лектори розповіли про види булінгу: публічні приниження та образи, висміювання, псування особистих речей або коментарі з погрозами у соціальних мережах та адміністративну відповідальність,за вчинення неправомірних дій.
Кожного року в останню суботу листопада Україна вшановує жертв Голодомору- Геноциду українського народу. За різними оцінками, в ці роки загинуо 10 млн. наших співвітчизників.
Щоб вшанувати їхню пам'ять та розповісти передісторію Голодомору, пропонуємо вам переглянути відео про ці події.
У 2022 році виповнюється 300 років з дня народження філософа Григорія Сковороди. З цієї нагоди пропонуємо вам переглянути огляд книги сковороДАР. Життя, творчість, спадок.
Щиро дякуємо за подарунок видавничому
дому "Школа", який надав нам цю чудову книгу.
Здоров’я ! Коли воно є марно тратимо, не дбаємо, але коли його не стане – віддали б усе, щоб повернути назад. 7 листопада для дітей з мовного центру «Мрія», ми провели виховну бесіду про основи здорового способу життя та разом з дітьми створили виставку – адвайзер «7 складових здорового способу життя». Адвайзер – це своєрідна пам’ятка порадник, яка допоможе дітям, запам’ятати та дотримуватися основ здорового способу життя.
Відбувся завершальний захід з програми "Веселі канікули" бібліотекарі ознайомили читачів з книгами про тварин та провели розважальну програму, діти відгадували загадки, вирішували завдання на математичну логіку та кмітливість.
Наостанок був проведений майстер-клас з виготовлення закладки. Діти отримали безліч позитивних емоцій.
Останні роки життя були найтяжчі, затьмарені фашистською окупацією. Краківський університет було закрито, Лепкий залишився без роботи, без пенсії, що спричинило матеріальну скруту. Проте літературну працю він не покинув: написав книжку мемуарів "Бережани" — третю частину "Казки мойого життя", яку він не закінчив, повість "Крутіж", чимало віршів; перекладав з української на німецьку, дописував до українських журналів. "Краківських вістей". 1 липня 1941 р. Б. Лепкий помер.
Похований на Раковицькому цвинтарі у Кракові (Польща).