середа, 24 червня 2015 р.

Літо з книгою


Небайдужим батькам

Якщо дитина не любить читати...

Комп'ютер, телевізор, мобільний телефон, dvd - все це є майже в кожному домі.
     А чи багато у Вас книжок? Не просто паперових виробів у привабливих  обкладинках, а саме Книжок з великої літери.  Тих книжок, які читали Ваші батьки, читаєте Ви, читатимуть Ваші діти? Чи любите Ви читати? Чи знаєте, які книжки читає Ваша дитина? Чи читає вона взагалі? 
   Поміркуйте над цими питаннями і, ми впевнені, що Ви погодитесь з тим, що дитину привчати до читання необхідно саме у молодшому віці, коли вона тільки готується до школи. 
   Тому радимо Вам: знайдіть хоча б годину на місяць і прийдіть разом з сином чи донечкою до бібліотеки.

    Ви будете приємно здивовані розмаїттям дитячих книжок та журналів, особливою бібліотечною атмосферою, доброзичливістю працівників. Підійдіть до книжкових полиць і покажіть дитині книжки, які Ви читали в дитинстві, розкажіть чому вони Вам запам'яталися, перегляньте разом дитячі журнали, ознайомтеся з виставками дитячих робіт, літературою з книжкових виставок.
   Нехай дитина самостійно, або за Вашою порадою, обере собі книжечку для читання вдома. Потім разом обговоріть прочитане. Може, маленький читач захоче намалювати відгук на книгу.

 Зробіть Ваші відвідини дитячої бібліотеки доброю традицією.

    Любов до читання не виникає зненацька.
     Для неї потрібно підготувати благодатний грунт, посіяти добірне зерно, а потім дбайливо плекати тендітний паросток, поки він не зміцніє та не дасть перші плоди.
   В нашій бібліотеці ми запропонуємо вашій увазі серію книг "Читання - це справді цікаво!" , що забезпечить поетапне формування в дітей навички смислового читання через пробудження інтересу, заохочення прагнення читати самостійно, вдосконалення читацьких умінь, розвиток пізнавальних інтересів.

1рівень (починаю читати) 
    короткі твори, в яких переважають   
     прості речення.

2 рівень (читаю з допомогою) 
     Прості сюжети; зрозуміла лексика;
      поступове ускладнення синтаксичних конструкцій

3 рівень (читаю самостійно) 
   складніші, але доступні для сприйняття сюжети;
   нова лексика; образні вислови

4рівень (читаю залюбки)
    різноманітні за жанром і тематикою
    твори для розвитку пізнавальних інтересів
 

Книги для сімейного читання on PhotoPeach

Немає коментарів:

Дописати коментар