вівторок, 17 січня 2017 р.

Сергій Гридін у центральній дитячій бібліотеці

         16 січня в Центральній дитячій бібліотеці  для  учнів 7-х класів
 ТСШ№ 7 була проведена творча зустріч з письменником з м. Здолбунів що на Рівненщині Сергієм Гридіним, книги якого останніми роками набули неабиякої популярності серед юних читачів. 
   Доречі п. Сергій Гридін вже вдруге завітав у Центральну дитячу бібліотеку.  Вперше він був запрошений на регіональний літературний фестиваль "Дивокрай" (2012р.), на відкритті якого йому була вручена грамота як автору книг, найбільш запитуваних  юними тернополянами.           

Твори С. Гридіна двічі ставали переможцями конкурсу„Краща книга Рівненщини” у номінації „Краще видання для дітей” (2013) та «Краще видання для юнацтва та молоді» (2015). У 2012 році його книга „Федько у пошуках Чупакабри” потрапила до довгого списку премії „Книга року ВВС”. Книга „Не такий” увійшла до короткого списку номінантів щорічної премії „Дитяча книга року ВВС-2013”.  Сьогодні пан Сергій презентував нові книги для підлітків.

   Підлітковий вік – це період, коли людина вже психологічно відокремлюється від батьків, але як жити у дорослому світі, з новими відчуттями та проблемами, ще не дуже розуміє.  Від того ці дорослі діти ніби розриваються між звичним та новим, між чужим і власним світосприйняттям. Від цього бунти та епатаж,  море думок та емоцій.
  Як це відбувається у реальному житті на прикладі  хлопця Сашка Головка  можна прочитати у новій повісті  Сергія Гридіна «Незрозумілі». Автор за фахом зовсім не літератор, а економіст, проте йому вдається передати дуже тонко та переконливо різноманітні психологічні аспекти.  Головному герою «Незрозумілих» вдається  справді подорослішати після налагодження нового спілкування із батьками, примирення з другом та впустивши у своє серце кохання. 
А нова повість Сергія Гридіна "Не - АНГЕЛ"
 відкриває ще одну грань складного життя
 юної особистості у власному світі і на межі
 зі світом дорослих.
    

Немає коментарів:

Дописати коментар