Це одне з найстаріших міжнародних свят. Цікаво, що ще у XVII столітті і хлопчики і дівчатка носили сукні. Нині ж, наприклад, в Японії дуже дбайливо ставляться до виховання дітей. У японських школах відсутні батьківські збори. Також у цій країні під час спілкування дорослих з дітьми не прийнято вживати погані слова. У Великобританії, до речі, робити чужим дітям зауваження суворо заборонено. У бельгійських діточок розпочинаються заняття у школі вже з трьох років. А в Швеції згідно із законом заборонено використовувати для реклами дітей, які молодші 12 років.
Міжнародний день дітей як масовий захід має свій прапор. Знак Землі, що розміщений в центрі - це символ нашого спільного дому. А на зеленому тлі, що символізує гармонію, зростання, свіжість і родючість, довкола знаку Землі розміщені стилізовані фігурки - червона, жовта, синя, біла, і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість.
У рамках заходу була організована
книжкова інсталяція "Літо з книгою" ,
виставка - панорама "Світ дитинства";
інформаційні хвилинки"Цікаво про Міжнародний день захисту дітей"
селфі - фотозона від волонтера Ольги Алексевич;
творче заняття у рамках клубу "Розвивайко" на тему "Аплікація "Павич"" за участю волонтера бібліотеки Олі Алексевич;
майстер - клас у техніці народної витинанки з елементами декупажу;
бібліопікнік "Читаємо по колу казку Лесі Українки "Три метелики"" /у рамках проекту "Бібліотека під відкритим небом"/;
та рольові ігри для дітей:
гра -конкурс "Почепи яблука!"
"Знайди прищіпку"
гра - конкурс "Першовідкривач"
гра - конкуцрс "Малюємо ножицями"
"Чарівне цукеркове дерево"
Міжнародний день захисту дітей - це не лише веселе свято для діточок. Це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
Немає коментарів:
Дописати коментар