понеділок, 23 квітня 2018 р.

Гостя зі Львова. Знайомтесь - Леся Кічура


         У Всесвітній день книги і авторського права в центральну дитячу бібліотеку на зустріч з 3- класниками ТЗОШ №9  завітала відома львівська письменниця, казкарка Леся Кічура. Вона презентувала дві збірки казок:  "Добрі мамині казки" та "Магія Різдва".
Казки Лесі Кічури такі ж, як і їхня авторка: сучасні, енергійні, добросердні. В міру повчальні і наскрізь позитивні, немовби усміхнені і, звісно, чарівні. Ці коротенькі історії написані прозорим і жвавим стилем, тож читаються легко
і з інтересом.

Книжка "Добрі мамині казки" особлива своєю справжністю і глибиною любові, теплоти, бо вона їх написала для своїх дітей. Ці казки дуже світлі і навіть нам, дорослим, нагадують дитинство, світ стає магічним і чарівним.Авторка розповіла цікаву історію виникнення ідеї видання книги. Народження первістка стало поштовхом до творення власних казок, щоб виховувати сина так, як підказувало серце. Коли ж народилася донечка, пані Леся ще більше віддалася творчості. 
                        

Письменниця також  презентувала книгу із 9-ма чарівними новорічно-різдвяними казками  "Магія Різдва", яка є продовженням книги "Добрі мамині казки"

       У книзі  кілька текстів про Львів, про різдвяне дерево, про Майстерню Янголів, таємниці львівських ліхтарів, про циркове мавпеня та чарівну пряникову хатинку. А ще дуже колоритна історія про гномика та соляну печеру і дуже відмінна від решти історія про дві нитки – чорну та білу. Доречі, авторка  в одному із оповідань взяла за основу соляну кімнату у Тернополі. 
      А ще  ці історії можна розмалювати. Не секрет, що дитина насамперед сприймає очима. Тож оформлення книги, візуалізація в малюнках задуму письменника – це перше й можливо головне, що привертає увагу дитини. А велика кількість розмальовок на сторінках ще й дозволяє малечі проявляти фантазію, ще на довше затримує книгу в руках, робить з неї такий дитячий щоденник, доброго друга. Це якраз те, що допомагає дітям полюбити читання.
        Творча зустріч із юними читачами не відбулася без прослуховування аудіоверсій казок. Школярам дуже сподобалися історії про добру Бабу Ягу, про Ельфа, про Кицю, яка обирала собі професію. А казка про те, як Бог немовлят роздавав, — розчулила до сліз. 

Автограф-сесія письменниці.
Мрієте, щоб дитина читала ? Обирайте  казки  Лесі Кічури!

Немає коментарів:

Дописати коментар