Як зацікавити дитину книжкою, коли є Інтернет? Над цим питанням задумуються неабияк і видавці, і вчителі , і бібліотекарі, а також батьки.
Сьогодні на книжкову арену виходять не лише паперові видання, а й мультимедійні. Поява електронних інтерактивних видань, які зближують дітей з персонажами твору за допомогою різноманітних анімаційних ефектів, відеосупроводу, рухомості візуальних елементів, є показником медіа прогресу, який забезпечує принципово новий спосіб комунікації і трансляції інформації.
Тож бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки, при якій нещодавно відкрився медіа центр, не могли оминути своєю увагою книги нової формації. Учні 5-х класів ТСШ №7 здійснили віртуальну подорож країною "Книг ІІІ тисячоліття",ознайомились з книгами у З - D форматі.
Бібліотекар Намисняк В. С. також презентувала книги, представлені на виставці"Фешн читання для підлітків".
Дуже цікаво юні читачі розповідали свої читацькі історії про те, як зустрілися з улюбленою книгою. У кожного була своя історія. Головне, що завдяки улюбленим книгам вони почали більше цікавитись літературою.
Найбільш активним читачем виявився учень 5-В Буряк Антон, який дивував навіть бібліотекарів своєю ерудицією і знанням літератури.
Школярі з неабияким захопленням прийняли участь у літературному лото "Сучасна література для дітей"
пограли у гру "Чи уважний ти читач?"
Головна думка, яку хотіли донести до юних читачів працівники бібліотеки полягала в тому, що хоча новітні технології дуже стрімко увійшли в наше життя, та все ж треба пам"ятати, що електронні пристрої є лише невід"ємним атрибутом і вони повинні доповнювати,а не замінювати традиційні книги.
Друковані видання завжди будуть класичним прикладом для живлення розуму.
Немає коментарів:
Дописати коментар