вівторок, 5 квітня 2022 р.

Не книги, а суцільний квест. Тиждень книжкових викликівТиждень дитячого читання "Тиждень книжкових викликів та екстрім-читання" продовжується.

Нагадуємо, що Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2022 під гаслом «НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ — НЕПЕРЕМОЖНА!».

Сьогодні ми вам розповімо про Захопливі книги для юних детективів: Ганс Юрген Пресс  і його серія книг "Знайти злочинця" Отож, в нас година цікавої книги.

Але, переусім про автора:


💓Ганс Юрген Пресс був одним з винахідників віммельбуха - книг-картинок, створених для розваги і тренування уваги і пам'яті одночасно, які зараз стають дедалі популярнішими. Преса вважають «батьком віммельбуха».

💓Ганс Юрген Пресс-  німецький ілюстратор і автор дитячих книг, більшість з яких містять історії та загадки, відповіді на які треба знайти в малюнках.

Серія "Знайти злочинця" - це книга-гра. Видавництво "Навчальна книга "Богдан" створили чудові ролики, які  ми і рекомендуємо до уваги.  Озвучила - тернопільська письменниця, ілюстраторка і перекладачка Ганна Осадко.

А ось вам і цитата з книжки:

 😎 Книжка "Чорна рука" - тут є запитання біля ілюстрації   "Чого бракує на фальшивій марці?" ... "...Кікі з В. підніс до неї підгорілу марку.

- На ній чогось бракує, - сказав Ролло, - вона фальшива..."

😎І лише перегорнувши сторінку, можна знайти підказку:

"... - Але, якщо на марці відсутній прапор корабля, він взагалі не мав би продавати, - сказав Фелікс..."

😎Цікаво дуже, правда? там відсутній прапор корабля.

Ще один огляд цієї барвистої серії детективів:Запам’ятовуйте та зіставляйте факти, шукайте докази на картинках-загадках, перш ніж продовжити гонитву за злочинцем на наступній сторінці.

Цікавого вам читання!

Нація, яка читає - непереможна!

Немає коментарів:

Дописати коментар